درباره ما - درباره ما

شرکت امداد پزشک راز کیمیا فعالیت خود را با طراحی و تولید دستگاه فریم فضایی تیلور آغاز نمود.  تحقیقات اولیه و فرایند طراحی و ساخت نمونه آزمایشگاهی از فروردین 1389 در مرکز تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) آغاز و پس از تلاش فراوان مهندسین این مرکز، اولین نمونه از دستگاه در مهرماه سال 1391 ساخته و بهره برداری گردید. در همین سال دستگاه تیلور به عنوان طرح کلان ملی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده و به عنوان یکی از طرح های منتخب توسط ریاست جمهور وقت در پارک فناوری پردیس افتتاح شد.

 

پس از آن دستگاه تیلور مورد توجه بسیاری از پزشکان، محققان کشور قرار گرفت و در بخش های مختلف خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک دستاورد بزرگ ملی نشان داده شد.

سرانجام در اردیبهشت ماه سال 1392، شرکت دانش بنیان "امداد پزشک راز کیمیا" به صورت رسمی تأسیس و تولید انبوه دستگاه تیلور با نام "فیکساتور اصلاح ناهنجاری های اندامی (فیانا)" آغاز گردید. در همین سال اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور پس از انجام آزمایشات لازم بر روی دستگاه فانا، مجوز تولید و فروش آن را صادر کرد تا این محصول بتواند در اختیار عموم بیماران عزیز قرار گیرد.

 

در سال های بعد این شرکت تحقیق، توسعه، ساخت و تولید محصولات پزشکی و آزمایشگاهی دیگر را آغاز نمود که دستگاه فشار متناوب هوایی (در درمان لنف ادم و پیشگیری از ترومبوز عمیق رگ ها) از جمله آنهاست. همچنین در سال 1394 بخش تحقیق و توسعه داروهای گیاهی نیز در این شرکت آغاز به کار نمود که حاصل آن یکی از دستاورها و اختراعات ملی در این حوزه می باشد که ژل روغن زیتون ازن دار (ازولیو) نامیده شد.

 

این شرکت همواره در پی ارتقا کیفیت و عملکرد محصول به منظور افزایش میزان رضایتمندی بیماران می باشد و امید دارد با اتکا به خداوند متعال، بخشی از نیازهای هم وطنان عزیز در این حوزه را مرتفع سازد.

 

محصولات منحصر به فرد

گارانتی و پشتیبانی

یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برای کلیه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی شرکت